Konferencje nad morzem

Sale konferencyjne Róży Wiatrów w Darłówku

Spotkania biznesowe i konferencje nad morzem - nadmorski mikroklimat sprzyja interesom.

Sale konferencyjne Róży Wiatrów w Darłówku

Spotkania biznesowe i konferencje nad morzem - nadmorski mikroklimat sprzyja interesom.

Dyskusje, negocjacje, podejmowanie decyzji to niemal codzienne elementy naszego życia. Działania te wiążą się z dużą odpowiedzialnością, a ich rezultaty rzutują na przyszłość. Wszyscy wiemy o ile łatwiej porozumieć się w spokojnej atmosferze i sprzyjających warunkach, aby uzyskać zadowalające rezultaty. Siła argumentów nie zawsze jest wystarczającym bodźcem przetargowym, często działa skuteczniej, gdy jest wsparta przemyślaną strategią. Zapraszamy do ośrodka Róża Wiatrów na profesjonalne konferencje nad morzem!

Róża Wiatrów w Darłówku posiadając atrakcyjną bazę noclegową i gastronomiczną oraz doświadczenie organizacyjne proponuje szereg rozwiązań strategicznych kierowanych do przedstawicieli biznesu, handlu i usług. Jeżeli planują Państwo konferencje nad morzem, to nasz kompleks wypoczynkowy poprzez realizację swojej misji, jest dla Państwa idealnym partnerem do współpracy.

W naszej ofercie posiadamy nowoczesną salę konferencyjną nad morzem, przestronną i w pełni wyposażoną w profesjonalny sprzęt multimedialny. Dla uczestników konferencji zapewniamy nocleg w komfortowych pokojach hotelowych, znajdujących się w jednym budynku z salą konferencyjną i restauracją. Gastronomia to ważny element każdego spotkania biznesowego i konferencji, zadbamy aby spełniła Państwa oczekiwania dzięki indywidualnie stworzonemu menu. W czasie trwania szkolenia bądź konferencji mogą Państwo zakosztować chwili relaksu w gabinetach odnowy biologicznej i masażu.

Róża Wiatrów w Darłówku organizuje różnego typu konferencje nad morzem, od jednorazowych spotkań biznesowych do kilkudniowych pakietów szkoleniowych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i wysokie standardy, miłą atmosferę i elastyczność, umożliwiając naszym Gościom koncentrację uwagi wyłącznie na merytorycznych zagadnieniach konferencji.

Posiadając własne zaplecze gastronomiczne, w przerwach obrad, polecamy catering, bankiet w hotelowej sali imprez lub wspólne grillowanie w chacie grillowej - dobry posiłek pozytywnie wpłynie na uczestników konferencji. Kontrahentom planującym dłuższy pobyt nad morzem oraz dla zorganizowanych grup biznesowych proponujemy zakwaterowanie w pokojach hotelowych oraz domkach apartamentowych, a także szereg atrakcji rekreacyjnych, będących w ofercie naszego Ośrodka.

Organizujemy różnego typu profesjonalne konferencje nad morzem - zapraszamy!