O NAS

Kilka słów o nas … Od ponad 30 lat ja i moja rodzina związani jesteśmy z tym wyjątkowym miejscem, któremu oddaliśmy naszą pasję , energię i czas .

Kilka słów o nas … Od ponad 30 lat ja i moja rodzina związani jesteśmy z tym wyjątkowym miejscem, któremu oddaliśmy naszą pasję , energię i czas .

Róża Wiatrów usytuowana jest blisko przepięknej, piaszczystej plaży Bałtyku, w jednej z najciekawszych nadmorskich miejscowości na środkowym wybrzeżu, w Darłówku. Nasza oferta obejmuje pokoje hotelowe, jak i wczasowe, domki letniskowe o zróżnicowanym standardzie oraz pole namiotowe i caravaningowe. Stworzyliśmy przestrzeń, która ze względu na swoją różnorodną ofertę, daje możliwość wypoczynku zarówno rodzinom z dziećmi, gościom indywidualnym, osobom niepełnosprawnym, jak i grupom sportowym czy biznesowym. Naszym atutem są różnorodne pakiety wypoczynkowe, atrakcyjne ceny, a także swobodna atmosfera oraz piękna okolica.

Od ponad 30 lat ja i moja rodzina związani jesteśmy z tym wyjątkowym miejscem, któremu oddaliśmy naszą pasję, energię i czas. Nasze starania zaowocowały gronem stałych gości, z których wielu powraca do nas z kolejnymi pokoleniami dzieci i wnuków. Klienci doceniają rodzinną atmosferę, starania w utrzymywaniu wysokich standardów obsługi oraz ciągłe poszerzanie naszej oferty w trosce o satysfakcję gości. Mamy nadzieję, że to miejsce przekona Państwa, że najlepszy wypoczynek czeka Was w ‘Róży Wiatrów’.

Zapraszam serdecznie,
Henryk Ukleja z rodziną